LED fénycsöves lámpatest IP65 classic M 2x18W
Cikkszám 5088075Termékleírás
Cikkszám 5088075
A LED Classic L fénycsöves lámpatest 2x18W kiváló világítási megoldást nyújt nedves helyiségekben és más olyan környezetben, ahol strapabíró és vízálló világítás szükséges. A 3800 lm fényárammal és a 4000K színhőmérséklettel ez a lámpa világos és kellemes megvilágítást biztosít. Az IP 65 védettségi osztály és a ÉV II védelmi osztály lehetővé teszik ennek a lámpának az ideális használatát nedves és zord környezetben is. A lámpa szerelése egyszerű a két klipsz segítségével. Mindkét oldalról csatlakoztatható. Szükség esetén az LED cső is cserélhető. A lámpa sorolható.
A gyártó adatai
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954362534
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzó technológia: | LED-izzók |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Szürke |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 2 |
| Fényáram lumenben: | 4 000 lm |
| IP védelmi osztály: | IP65 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás típusa: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | G13 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 18 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,22 kg |
| Magasság: | 126,8 cm |
| Szélesség: | 8,8 cm |
| Mélység: | 5,2 cm |



















