Osram DampProof Val Plus vizes helyiségekbe való LED-es lámpa 128,1 cm x 5,6 cm
Cikkszám 5410238Termékleírás
Cikkszám 5410238
Az Osram DampProof Val Plus vizes helyiségekbe való LED-es lámpa ideális egyszerű alkalmazási területek, mint például pincék, garázsok vagy raktárcsarnokok megvilágítására. Magas, IP65 védettségének köszönhetően poros és nedves kültéri használatra is kiválóan alkalmas.
A lámpa hálózati áramellátásról működtethető, a hozzáillő LED-csöveket a csomag tartalmazza.
Biztonsági utasítások: Minden elektromos csatlakoztatást kizárólag képzett szakember végezhet. Vigyázat: Szakszerűtlen szerelés esetén fennáll az áramütés veszélye.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075851245
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzó technológia: | LED-izzók |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Szürke |
| Váz anyaga: | ABS |
| Ernyő anyaga: | Polikarbonát |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | Fénycsövek |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 750 lm |
| IP védelmi osztály: | IP65 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás típusa: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | G13 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 20 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 750 g |
| Magasság: | 5,6 cm |
| Szélesség: | 6,3 cm |
| Mélység: | 128,1 cm |







