REV Super Slim nedves helyiségbe való LED-es lámpa 120 cm fehér
Cikkszám 4303335Termékleírás
Cikkszám 4303335
A REV Super Slim nedves helyiségbe való LED-es lámpa ideális mennyezeti lámpa a pincébe vagy egyéb nedves helyiségekbe. 36 wattos, 3500 lumenes LED-del rendelkezik, és semleges fehér színhőmérsékletével (4000 K) a legjobb látási viszonyokat kínálja a munkavégzéshez.Hosszú élettartamú és strapabíró
A LED-es fényszóró mérete 1250 mm x 53 mm x 53 mm (Ma x Sz x Mé), fényszórási szöge 125°. A LED-es mennyezeti lámpa hosszú, 30 000 órás élettartammal rendelkezik, így nem kell aggódnia az izzó cseréje miatt. Az IP65 védelmi osztálynak megfelelően a nedves helyiségbe való lámpa porbiztos, és minden szögből védve van a vízsugarakkal szemben. Ezáltal kiválóan alkalmas a pincében vagy magas páratartalmú helyiségekben történő használatra. Ehhez jön még, hogy a mennyezeti lámpa -20 °C és +35 °C között károsodás nélkül ellenáll a hőmérsékleti viszonyoknak.
A gyártó adatai
Rev Ritter GmbH
Frankenstraße 1-4
63776 Mömbris, Germany
info@rev.de
4048599113639
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP65 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 380 g |
| Magasság: | 125,0 cm |
| Szélesség: | 5,3 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |













