OBI árlevelű lángvirág cserépátmérő: kb. 13 cm Phlox
Cikkszám 4061164Termékleírás
Cikkszám 4061164
Az OBI Living Garden árlevelű lángvirág (Phlox subulata) egy szőnyegszerű, talajtakaró évelő növény, amely áprilistól júniusig élénk színű virágszőnyeget varázsol. Napos helyen rendszerint kb. 10 cm - 15 cm magasságot és mintegy 15 - 30 cm szélességet ér el. Az OBI Living Garden árlevelű lángvirág fagytűrő.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442014294
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Növekedési forma: | Talajtakaró |
| max. növési magasság cm-ben: | 10 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Talajtakarók |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| A virágzás vége: | Április |
| Aktuális növénymagasság: | 5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





