Rábalux Unicoo beltéri Gyereklámpa többszínű LED 0,45W 30lm 3000K IP20
Cikkszám 5208061Termékleírás
Cikkszám 5208061
A bájos és sokoldalú Unicoo gyereklámpa minden lányos gyerekszoba lakójának a kedvence lesz. Az unikornist formázó, finom tapintású, többszínű műanyaglámpát többszínű szilikonbúra egészíti ki. Az RGB világításra képes éjszakai fény érintőkapcsolóval dimmelhető, azaz fényereje igény szerint változtatható. A lámpa USB-kábelen keresztül tölthető, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A töltéshez szükséges idő 4,5 óra, a működési idő pedig 8-tól akár 50 óráig is terjedhet. Az éjszakai funkcióval rendelkező dekorlámpában beépített LED fényforrás található, amelynek teljesítménye 0,45 W, fényereje búrával 30 lumen, búra nélkül 55 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fényt bocsát ki. Segítségével meghitt, otthonos hangulatot varázsolhatunk a szobába, illetve ez a típusú fény ideális az alvásra hangolódáshoz, pihenéshez is. Az Unicoo éjjeli lámpa magassága 140 mm, szélessége 110 mm, a kábel hossza 500 mm.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595760205
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás típusa: | érintős fényerő szabályzó |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Szilikon |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Extrameleg (< 2.700 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 30 lm |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 0,4 W |
| Lámpa átmérője: | 11,0 cm |
| Csíptetős lámpa: | Nem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |





