Briloner süllyesztett LED-es lámpa 3 darabos készlet matt nikkel 2,9 cm
Cikkszám 4144572Termékleírás
Cikkszám 4144572
A kerek süllyesztett LED-es lámpák 3 darabos készletben, LED-es izzóval együtt kerülnek kiszállításra. A lámpa fényszóró hatású, fixen beépített LED-lapokkal rendelkezik, amelyek átlagos üzemideje 25 000 óra. Ez napi 3,5-4 órás használat esetén körülbelül 20 évnyi élettartamnak felel meg. A matt nikkelnek köszönhetően stílusos kialakítású, és minden környezetben jól hat. Ráadásul nem vakító, kellemes semleges fehér (4000 K) fényt bocsát ki, amely minden helyiséget optimálisan világít meg, és harmonikus légkört teremt. IP44 védettségüknek köszönhetően a beépített lámpák fenntartás nélkül használhatók nedves helyiségekben, mert védettek a fröccsenő vízzel és a szennyeződéssel szemben. A süllyesztett LED-es lámpa szerelése a csomagban található szerelőanyag és a német nyelvű szerelési útmutató használatával különösen egyszerűen elvégezhető. Egyszerű formatervezésének köszönhetően jól mutat a hálószobában, a nappaliban, valamint az előszobában is.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707324027
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus beépített lámpák: | Süllyesztett LED lámpák |
| Üzemmód: | Hálózati üzemelés |
| Izzók: | A LED-izzók nem cserélhetők |
| Elforgatható: | Nem forgatható |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Nikkel |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 800 lm |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | LED tábla |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Beépítési mélység: | 3 cm |
| Beépítési átmérő: | 10,8 cm |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 7 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 339 g |
| Magasság: | 2,9 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |

















