Rábalux Shaun 2 beltéri mennyezeti ráépíthető lámpa négyzetes fehér LED 15W
Cikkszám 5146451Termékleírás
Cikkszám 5146451
A minimál stílusú, ráépíthető Shaun 2 mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba, az étkezőbe, a konyhába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A fehér színű, szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, és letisztult megjelenésének, valamint világos színének köszönhetően diszkréten belesimul a mennyezet fehérségébe. A Shaun 2 az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 15 W, fényereje búrával 1570 lumen, búra nélkül 1750 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 20 000 óra. A természetes fehér fénnyel világító Shaun 2 segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el, ami nemcsak a lakás nagy forgalmú helyiségeiben, de munkavégzéshez is ideális. Ez a kisméretű modell jelentős fényerejének köszönhetően önmagában is megállja a helyét, de egy tágasabb helyiségben tetszés szerint többet is felszerelhetünk belőle. A mennyezeti lámpa mérete 165x165 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 33 mm.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595711962
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Fényáram lumenben: | 1 570 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 3,3 cm |
| Szélesség: | 16,5 cm |
| Mélység: | 16,5 cm |









