Euro - Lux LED izzószálas izzó E14 G45 4 W 470 lm 3000 K 3 db
Cikkszám 5158365Termékleírás
Cikkszám 5158365
3 db LED Filament Euro-Lux izzót tartalmazó csomag G45 formájú E14 alappal, 4 W bemenettel, 470 lm fényárammal és 3000 K színhőmérsékletű (meleg fehér). Az izzó átlátszó, az egyes LED-chipek pedig hosszúkás szálak formájában tűnnek ki, így RETRO stílust kölcsönöznek neki.
A gyártó adatai
ALFEX-CECHY
CSA 38
46605 Jablonec nad Nisou
strnad@alfex.cz
8592687200870
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| Foglalat: | E14 |
| Energiafogyasztás: | 4 W |
| Készletek: | 3 darabos készlet |
| Színhőmérséklet: | 3 000 K |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 90 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 3,4 cm |







