Euro-Lux LED izzószálas izzó E27 A60 8 W 880 lm 3000 K 3 db
Cikkszám 5158340Termékleírás
Cikkszám 5158340
3 db LED Filament Euro-Lux izzót tartalmazó csomag A60 formájú E27 alappal, 8 W bemenettel, 880 lm fényárammal és 3000 K színhőmérsékletű (meleg fehér). Az izzó átlátszó, az egyes LED chipek pedig hosszúkás szálak formájában tűnnek ki, így RETRO stílust kölcsönöznek neki.
A gyártó adatai
ALFEX-CECHY
CSA 38
46605 Jablonec nad Nisou
strnad@alfex.cz
8592687200856,8592687200955
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényáram lumenben: | 880 lm |
| Foglalat: | E27 |
| Energiafogyasztás: | 8 W |
| Készletek: | 3 darabos készlet |
| Színhőmérséklet: | 3 000 K |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 120 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 5,4 cm |
| Mélység: | 5,4 cm |







