LUX-TOOLS LED fényforrás átlátszó körte forma 2 db 4,2W E14
Cikkszám 5079942Termékleírás
Cikkszám 5079942
Az E14-es foglalatú LED-izzó hosszú élettartammal rendelkezik.
Nagy teljesítményű, 4,2 W-os LED-izzó
Az izzó 470 lm fényteljesítménnyel és 4,2 W energiafogyasztással rendelkezik.Extrameleg fény az Ön otthonába
Az E14 LED-izzó extrameleg fénnyel világít, kiváló választás lakóterekbe.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873123306
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Foglalat: | E14 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényszín: | Extrameleg (< 2.700 kelvin) |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10 g |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 4,5 cm |







