LUX-TOOLS LED fényforrás átlátszó körte forma 4,2W E27
Cikkszám 5079884Termékleírás
Cikkszám 5079884
A szép formájú, E27-es foglalatú LED-izzó hosszú élettartammal rendelkezik.
Nagy teljesítményű, 4,2 W-os LED-izzó alacsony energiafogyasztással
Az izzó 2700 lm fényteljesítménnyel és 4,2 W energiafogyasztással rendelkezik.Melegfehér fény az Ön otthonába
Az E27 LED-izzó melegfehér fénnyel világít, tökéletes választás a nappali- és étkezőhelyiségekbe.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873123146
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 10,8 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |









