Led solár reflektor IP54 melegfehér 1500 lm PIR
Cikkszám 5222385Termékleírás
Cikkszám 5222385
Led solár reflektor, IP54, melegfehér, 1500 lm.
A gyártó adatai
EMOS spol. s.r.o.
Lipnická 2844
75002 Přerov
info@emos.cz
8592920132586
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelővel |
| IP védelmi osztály: | IP54 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Mozgásjelző érzékenységi szög: | 120 ° |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 533 g |
| Magasság: | 15,2 cm |
| Szélesség: | 13,2 cm |
| Mélység: | 20,7 cm |



























