Eglo Lipari LED mennyezeti lámpa távirányítós 40 W 60 cm fehér
Cikkszám 4127569Termékleírás
Cikkszám 4127569
A led mennyezeti lámpán beállítható csillagos égbolt effekt és éjszakai fény funkció. Beépített LED-del, a melegfehértől a hidegfehérig ( 3000 K - 6500 K ) szabályozható. Távirányítóval. Kb. 60 cm átmérő. 40 W, 3000 lm.
A gyártó adatai
EGLO Leuchten GmbH
Heiligkreuz 22
6136 Pill
info@eglo.com
9002759331962
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Fiatalos lakás |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Nemesacél |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Fényszín: | Színváltós rgb + fehér |
| Fényáram lumenben: | 3 000 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,26 kg |
| Magasság: | 7,5 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |

