KAHIKO LED mennyezeti lámpa króm fehér 15W
Cikkszám 5131222Termékleírás
Cikkszám 5131222
Briloner KAHIKO LED mennyezeti lámpa króm dekor gyűrűvel és háttérvilágítással. Műanyag / matt fehér. Tartalmaz: 1 x LED-Platine 15W 1.500 lm 3.000K. Élettartam: 25.000h, Ra>=80. Nem fényerőszabályzós, IP20 védelemmel. 334 mm x 50 mm (Átmérő x Magasság)
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707402954
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzó technológia: | LED-izzók |
| Szín: | Fehér |
| Forma: | Kerek |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 1 500 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 15 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 504 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 33,4 cm |
| Mélység: | 33,4 cm |





