Rábalux Arcadia LED Dim mennyezeti lámpa 48 W kerek szürke - fehér
Cikkszám 4702239Termékleírás
Cikkszám 4702239
A modern stílus jegyében született, nagy fényerővel bíró Arcadia mennyezeti lámpa remek kiegészítője lehet nappalink, hálószobánk vagy dolgozószobánk berendezésének. A kerek, szürke, fém lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek teljesítménye 48 W, fényereje 3360 lumen, színhőmérséklete 3000 K, élettartama pedig nem kevesebb, mint 30 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító modell dimmelhető, azaz fényereje három lépésben, fali kapcsoló segítségével szabályozható. Az Arcadia ezenkívül háttérfény funkcióval is rendelkezik. A mennyezeti lámpa átmérője 510 mm, mennyezettől mért távolsága 68 mm.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250334820
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Szürke |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás kapcsolóval |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,56 kg |
| Magasság: | 6,8 cm |
| Szélesség: | 51,0 cm |
| Mélység: | 51,0 cm |





