Rábalux Faustine beltéri mennyezeti ventilátoros lámpa állítható színhőmérséklet
Cikkszám 5043948Termékleírás
Cikkszám 5043948
A ventilátorral ellátott Faustine mennyezeti lámpa praktikus és sokoldalú választás lehet modern nappalinkba. A fémből készült fekete színű lámpát furnér dekorlemez és átlátszó műanyagbúra egészíti ki. A Faustine beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1000 lumen, búra nélkül 2860 lumen, élettartama pedig 20000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000-6500 K között állítható. További extrák az állítható fényerő, a memória és az időzítő funkció, melyek a színhőmérséklethez hasonlóan távirányító segítségével szabályozhatók. A három fekete lapáttal szerelt beépített ventilátor motorjának a teljesítménye 40 W, a percenkénti fordulatszám 670, 920 vagy 1070 lehet, a zajszint a sebességi fokozattól függően 53, 56 vagy 59 dB. A ventilátor egy legfeljebb 15 m2-es helyiség hűtésére alkalmas. A Faustine méretei a következők: átmérője 470 mm, beépítési átmérője 470 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 130 mm.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595710163
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegtől természetes fehérig szabályozható |
| Fényáram lumenben: | 1 000 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,44 kg |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 47,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |







