Rábalux Horacio beltéri mennyezeti ventilátoros lámpa állítható színhőmérséklet
Cikkszám 5043930Termékleírás
Cikkszám 5043930
A Horacio ventilátoros mennyezeti lámpa remek választás mindazoknak, akik kiemelkedő fényerővel rendelkező, sok extrát nyújtó 2 az 1-ben lámpát keresnek modern nappalijukba. A fémből készült fekete színű modellt fehér akrilbúra és három átlátszó lapáttal szerelt ventilátor egészíti ki. A lámpa az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 67 W, fényereje búrával 5850 lumen, búra nélkül 7500 lumen, élettartama pedig 15000 óra. A Horacio színhőmérséklete 3000-6000 K között kapcsoló vagy távirányító segítségével állítható. További extrák a távirányítóval szabályozható fényerő és időzítő, valamint az éjszakai funkció. A ventilátor motorjának a teljesítménye 19 W, a percenkénti fordulatszám 645-940 között állítható, a zajszint ennek megfelelően 41,4-53,7 dB. A ventilátor egy legfeljebb 6-8 m2-es helyiség hűtésére alkalmas. A Horacio mennyezeti lámpa átmérője 470 mm, beépítési átmérője 370 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 120 mm.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595710095
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Akril |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegtől természetes fehérig szabályozható |
| Fényáram lumenben: | 5 800 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,38 kg |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 47,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |







