Rábalux Murry LED Dim mennyezeti lámpa 18 W szögletes 36,5 cm csillógó effekttel
Cikkszám 4702015Termékleírás
Cikkszám 4702015
A modern stílusú, csillogó effekttel ellátott Murry mennyezeti lámpa tökéletes választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a gyerekszobába. A fehér színben, lekerekített sarkakkal készült fém és akril modell különleges funkciók egész tárházát rejti. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 18 W, fényereje 1350 lumen. A fényforrás élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A Murry dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 3000 K - 6000 K között állítható. Mindkét funkció távirányító segítségével vezérelhető. Ezenkívül beállíthatunk RGB világítást is, azaz váltogathatjuk a színeket. További extrák a távirányítóval vezérelhető memória funkció, valamint az időzítő és az éjszakai funkció. És itt jön a ráadás: a lámpa beépített hangszóróval rendelkezik, amely Bluetooth segítségével működtethető. A Murry mennyezeti lámpa mérete 365 mm x 365 mm, mennyezettől mért távolsága 90 mm.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250346823
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér |
| Ernyő anyaga: | Akril |
| Izzóval együtt: | LED |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 350 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatású |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 880 g |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 36,5 cm |
| Mélység: | 36,5 cm |





