Rábalux Pavel beltéri mennyezeti lámpa fehér LED 22W
Cikkszám 4912267Termékleírás
Cikkszám 4912267
A Pavel mennyezeti lámpa funkcionális stílusával bármely modern nappali vagy hálószoba tökéletes kiegészítője lehet. A nagyméretű, téglalap alakú modell olyan hatást kelt, mint egy ablak, amelyen keresztül szabadon áramlik be kintről a fény.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250332789
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 2 200 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 920 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 58,0 cm |







