Reality Aureo LED-es mennyezeti lámpa matt fehér 2,5 cm x 29 cm x 29 cm
Cikkszám 5193693Termékleírás
Cikkszám 5193693
Good Mood Light - az Aureo mennyezeti lámpa jóleső fényt és harmóniát biztosít a lakóhelyiségekben! Az Aureo-t közvetett fényeloszlás jellemzi, és lehetővé teszi a lágy, ízléses színek egyéni beállítását. Ez otthonos fényhangulatot teremt, ami pozitívan befolyásolja mindennapi életünket. A mellékelt távirányítóval a fényerőt és a fényszínt a saját igényei szerint állíthatja be anélkül, hogy el kellene hagynia kedvenc helyét a nappaliban vagy a hálószobában. Az éjszakai fény funkció teszi teljessé a lámpa általános élményét. Ez pihentető és kellemes hangulatot teremt, amely erővel és nyugalommal tölti fel! A műanyag matt fehér színe és a geometriai forma emeli ki az Aureo visszafogott és egyben hatékony fényhangulatát. A lámpa emellett modern LED-es technológiával rendelkezik, amely magas fényminőségével és energiahatékonyságával tűnik ki. A hagyományos halogénizzókkal összehasonlítva az energiaköltségeknek akár 80%-a is megtakarítható. Emellett a LED-es fényforrások hosszabb élettartamúak, kevesebb hőt bocsátanak ki és környezetkímélők.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807586619
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 2 200 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | LED tábla |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 18 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 660 g |
| Magasság: | 2,5 cm |
| Szélesség: | 29,0 cm |
| Mélység: | 29,0 cm |



















































