Osram LED-es G13 15 W 1800 lm fénycső 121,3 cm x 2,7 cm fehér
Cikkszám 5115332Termékleírás
Cikkszám 5115332
Az Osram G13 15 W 1800 lm 121,3 cm x 2,7 cm hideg nappali fényszínű LED-es fénycsövek költséghatékony megoldást jelentenek az elektromágneses előtétekkel való alkalmazáshoz. A LED-es fénycsövek a hagyományos, G13 foglalatú T8 fénycsövek helyettesítésére szolgálnak KVG lámpákban. Maga a cső üvegből készül, és G13 foglalattal felszerelt.
A termékjellemzők magukba foglalják az EU 2019/2020 villogásra vonatkozó irányelveinek való megfelelést, SVM értékük 0,4, a PstLM értékük pedig 1. Higanymentesek, és megfelelnek a RoHS irányelveknek, ami lehetővé teszi a környezetbarát gyártást és ártalmatlanítást. Az IP20 védettség érintés- és idegen testek elleni védelmet biztosít.
A termék előnyei közé tartozik a magas színhomogenitás és a jelentős, akár 69 %-os energiamegtakarítás a hagyományos T8 fénycsövekhez képest. A villódzásmentes, azonnali bekapcsolással ezek a fénycsövek kellemes és stabil megvilágítást biztosítanak.
A fénycsövek önállóan és tandem üzemmódban is működtethetők hagyományos előtétekkel (0,9 m-es változat). Általános világításhoz ideálisak - 20 °C és +45 °C közötti környezeti hőmérsékleten, legyen szó folyosókról, lépcsőházakról, parkolóházakról vagy a háztartásról. Műszaki felszereltségüknek köszönhetően alkalmasak mágneses előtétekkel való működtetésre, ami kihangsúlyozza sokoldalúságukat.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4099854039188
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | G13 |
| Izzó színe: | Matt |
| Izzó fajtája: | Opálos |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Világítóeszköz formája: | Csövek |
| Átmérő: | 27 mm |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényáram lumenben: | 1 800 lm |
| Energiafogyasztás: | 15 W |
| Hálózati feszültség: | 220 V |
| Színhőmérséklet: | 6 500 K |
| Csereizzó: | 36 W |
| Élettartam: | 30 000 h |
| Anyag: | Üveg |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 175 g |
| Magasság: | 2,7 cm |
| Szélesség: | 2,7 cm |
| Mélység: | 121,3 cm |





















