Osram LED-es G5 16 W 2160 lm 114,9 cm x 1,9 cm fénycső melegfehér
Cikkszám 5115050Termékleírás
Cikkszám 5115050
Az Osram 16 W 2160 lm 114,9 cm x 1,9 cm méretű, melegfehér színű G5 fénycsöveket a T5 FL G5 foglalat LED-es helyettesítésére tervezték. A LED-es fénycsövek számos termékjellemzőt kínálnak, beleértve a meglévő, nagyfrekvenciás előtétekkel használt T5 fényforrások helyettesítését is.
A fénycső üvegből készül beépített szilánkvédelemmel, így alkalmas olyan területeken való használatra, mint az élelmiszeripar. A magas, 5 SD cm (küszöbértékegység) értékű színkonzisztencia egyenletes fényminőséget biztosít. Az élettartama akár 50 000 óra, míg a villogás az 2019/2020/EU előírásai szerint (SVM 0,4 / PstLM 1) minimális. Védettsége IP20.
A termék előnyei közé tartozik az üvegtechnológia, amely megakadályozza a belógást. A lámpa egyszerűen, gyorsan és biztonságosan cserélhető átvezetékezés nélkül. A nagy fényáram a magas követelményeket támasztó világítási feladatokra is kiválóan alkalmas. Alacsony hőmérsékleten történő használatra is alkalmasak.
A LED-fénycsövek ideálisak általános világítási célokra -20 és +45 °C közötti környezeti hőmérsékleten, és irodákban, közintézményekben, szupermarketekben, áruházakban, valamint ipari létesítményekben használhatók.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075823815
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | G5 |
| Izzó színe: | Matt |
| Izzó fajtája: | Opálos |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Világítóeszköz formája: | Csövek |
| Átmérő: | 19 mm |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényáram lumenben: | 2 160 lm |
| Energiafogyasztás: | 16 W |
| Hálózati feszültség: | 160 V |
| Színhőmérséklet: | 3 000 K |
| Csereizzó: | 28 W |
| Élettartam: | 30 000 h |
| Anyag: | Üveg |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 147 g |
| Magasság: | 1,9 cm |
| Szélesség: | 1,9 cm |
| Mélység: | 114,9 cm |























