Osram LED-es izzó G13 cső alakú 6,6 W 800 lm 60,4 cm x 2,68 cm (Ma x Át)
Cikkszám 5115209Termékleírás
Cikkszám 5115209
Az Osram G13-as foglalatú, cső alakú LED-es izzója hosszú, 30 000 órás élettartammal büszkélkedhet.
Nagy teljesítményű, 6,6 W-os LED-es izzó jó világítási hatékonysággal
Az üveg konstrukciójú izzó 800 lm fénykibocsátással és 6,6 W energiafogyasztással rendelkezik. Összehasonlításképpen: Egy szabványos villanykörte fogyasztása 18 W lenne. Emellett remek világítási hatékonyságot biztosít. 230 V-os feszültséggel működik - ez az európai országok szabványos hálózati feszültsége.Klasszikus LED-es izzó vonzó megjelenéssel
Az Osram G13 LED-es izzó 6500 K színhőmérsékletével tökéletes. Emellett a smokey színű izzó szemet gyönyörködtető látványt nyújt.Osram - több, mint fény
A müncheni székhelyű lámpagyártó 110 éves múltra tekint vissza, és a világ egyik vezető high-tech vállalata. A tervezésben és a gyártásban szerzett tapasztalat egyesíti a fényt az intelligenciával, az innovációval és a szenvedéllyel, így gazdagítja mindez a mindennapi életet.A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4099854038303
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | G13 |
| Izzó színe: | Füstös |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Világítóeszköz formája: | Csövek |
| Átmérő: | 26,8 mm |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényáram lumenben: | 800 lm |
| Energiafogyasztás: | 6,6 W |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Színhőmérséklet: | 6 500 K |
| Csereizzó: | 18 W |
| Élettartam: | 30 000 h |
| Anyag: | Üveg |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 97 g |
| Magasság: | 60,4 cm |
| Szélesség: | 2,7 cm |
| Mélység: | 2,7 cm |







