Osram LED-es izzó G24d-2 cső alakú 7 W 770 lm 14,8 cm x 3,4 cm Ma x Át
Cikkszám 5247713Termékleírás
Cikkszám 5247713
A szép formájú, G24d-2 foglalatú, cső alakú Osram LED-izzó hosszú, 30 000 órás élettartammal rendelkezik.
Nagy teljesítményű, 7 W-os LED-izzó jó világítási hatékonysággal
A műanyag konstrukciójú izzó 770 lm fényteljesítménnyel és 7 W energiafogyasztással rendelkezik. Összehasonlításképpen egy hagyományos villanykörte 18 W-ot fogyasztana. Emellett remek világítási hatékonyságot biztosít. 230 V-os tápfeszültséggel működik - ez az európai országok szabványos hálózati feszültsége.Klasszikus LED-izzó igényes kivitelben
4000 K színhőmérsékletével az Osram G24d-2 LED-izzó tökéletes választás a nappali- és az étkezőhelyiségekbe. A füstszínű izzó egyúttal magára vonzza a tekinteteket.Osram - több, mint fény
A müncheni székhelyű lámpagyártó 110 éves múltra tekint vissza, és a világ egyik vezető high-tech vállalata. A vállalat formatervezésben és gyártásban szerzett tapasztalata intelligenciával, innovációval és szenvedéllyel kombinálja a világítást, ami jobbá teszi a mindennapi életet.A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075558502
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | G24d-2 |
| Izzó színe: | Füstös |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Világítóeszköz formája: | Csövek |
| Átmérő: | 34 mm |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényáram lumenben: | 770 lm |
| Energiafogyasztás: | 7 W |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Csereizzó: | 18 W |
| Élettartam: | 30 000 h |
| Anyag: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 54 g |
| Magasság: | 14,8 cm |
| Szélesség: | 3,4 cm |
| Mélység: | 3,4 cm |

















