Philips LED-es izzó G13 cső alakú 16 W 1600 lm 121,2 cm x 2,8 cm (Ma x Át)
Cikkszám 5031067Termékleírás
Cikkszám 5031067
A mutatós Philips G13-as foglalatú, cső alakú LED-es izzója hosszú, 15 000 órás élettartammal tűnik ki.
Nagy teljesítményű, 16 W-os LED-es izzó remek világítási hatékonysággal
Az üveg konstrukciójú izzó 1600 lm fényteljesítménnyel és 16 W energiafogyasztással rendelkezik. Összehasonlításképpen egy hagyományos villanykörte 36 W-ot fogyasztana. A fent említett értékek remek világítási hatékonyságot biztosítanak. 230 V-os tápfeszültséggel működik - ez az európai országok szabványos hálózati feszültsége.
Klasszikus LED-es izzó igényes kivitelben
4000 K színhőmérsékletével a Philips G13 LED-es izzó tökéletes választás lakóterekbe. Az izzó opálos színe pedig otthona fénypontja lesz.
Philips - egyedi fény
Az 1891-ben, a hollandiai Eindhovenben alapított Philips több mint 130 évvel ezelőtt kezdte meg az izzók gyártását. A világítástechnikai ágazatban a Philips sokféle formát, stílust és foglalatot kínál. Mindegy, hogy LED-es, halogén- vagy fénycsöves lámpák: A Philips megfelelő világítási megoldást kínál az Ön számára.
A gyártó adatai
Mentavill Kft.
Budai u. 177
8000 Székesfehérvár
info@mentavill.hu
8719514444317
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | G13 |
| Izzó színe: | Opál |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Világítóeszköz formája: | Csövek |
| Átmérő: | 28 mm |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényáram lumenben: | 1 600 lm |
| Energiafogyasztás: | 16 W |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Vezérlőegység: | Nincs szükség vezérlőegységre |
| Csereizzó: | 36 W |
| Élettartam: | 15 000 h |
| Anyag: | Üveg |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 220 g |
| Magasság: | 121,2 cm |
| Szélesség: | 2,8 cm |
| Mélység: | 2,8 cm |









