LED-es party világítás 10 izzó időzítő funkcióval 7,5 m átlátszó
Cikkszám 5080866Termékleírás
Cikkszám 5080866
A party fényfüzér 8 cm átmérőjű átlátszó polipropilén izzókból áll, és összesen 10 villanykörtét tartalmaz. Minden villanykörte 5 melegfehér LED-es izzóval felszerelt, amelyek kellemes hangulatot teremtenek.
A fényfüzér elemmel működik, és egy időzítő funkcióval ellátott kültéri elemdobozzal (6/18 óra be/kikapcsolás) rendelkezik, így a világítás pont akkor ragyog, amikor szeretné.
Az izzók és a 300 cm-es előkábel közötti 50 cm távolság elegendő rugalmasságot biztosít ahhoz, hogy tetszés szerint helyezze el a fényfüzért.
Alakítsa át a bel- vagy külteret ragyogó csodaországgá a LED-es fényfüzérrel.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fényfüzérhez 3 darab AA elem szükséges, amelyek nincsenek a csomagban.
A gyártó adatai
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8720573502665
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Átlátszó |
| Elem együtt: | Nem tartalmazza az elemet |
| Elem típusa: | AA |
| Az elemek száma: | 3 Darab |
| Időzítő: | Időzítővel |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Átmérő: | 8,0 cm |
| Magasság: | 23 cm |
| Típus: | Egyéb formák |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 294 g |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |







