Globo LED-es mennyezeti lámpa Doro 80 cm tölgyfahatású
Cikkszám 4731204Termékleírás
Cikkszám 4731204
A Doro termékcsaládba tartozó négyszögletes mennyezeti lámpa (80 cm x 20 cm) fa és grafitszínű alumínium formatervezésének köszönhetően csodálatos kiegészítője a beltéri helyiségeknek. A fára rögzített alumínium keret körülfogja az opálos akril burát, amely pedig a benne foglalt LED-izzókat fedi. Ezek 1500 lumen erősségű, 3000 K (melegfehér) színű fényt adnak. A Doro mennyezeti lámpával stílusosan hangsúlyozhatja ki a belső tereket és teheti teljessé az összképet.
A gyártó adatai
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371424993
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fahatású |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ernyő anyaga: | Akril |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 500 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 24 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,75 kg |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 82,0 cm |





















