Just Light. Mario LED-es mennyezeti lámpa fehér
Cikkszám 4822573Termékleírás
Cikkszám 4822573
A Just Light. Mario sorozatának LED-es mennyezeti lámpája egy modern mennyezeti panel rendkívüli fényhatásokkal és számos funkcióval a lenyűgöző világítási élmény érdekében.
CCT Színkezelés: A nappali fehértől a melegfehérig
A CCT fénykezelés (Correlated Color Temperature) lehetővé teszi a fehér különböző árnyalatainak egyéni beállítását a nappali fehértől a melegfehérig (5000 - 2700 Kelvin). A meleg árnyalatok otthonos hangulatot teremtenek, míg a hűvösebb árnyalatok növelhetik a produktivitást és a koncentrációt.Színváltós LED-es mennyezeti panel
A lenyűgöző hangulatot teremtő színes RGB szivárványfényhatást egyedileg állíthatja be a távirányítóval. A mozgó egyszínű fénysorozatoktól a különböző színű fénysorozatokig számtalan fényhatás lehetséges, amelyek szivárványra emlékeztetnek. A távirányítóval a fényváltás sebességét is szabályozhatja, és meg is állíthatja. A lapos műanyag üveg emellett StarrySky hatással is rendelkezik, amely sok kis csillagként ragyog, és elhaladáskor különösen szemet gyönyörködtető látványt nyújt.Távirányítóval ellátott szabályozható LED-es mennyezeti panel
A beállítást kényelmesen elvégezheti a mellékelt infravörös távirányítóval. A távirányítóval nemcsak a színhőmérsékletet és a fénysorozatokat, hanem a fényerőt is (1550 lm-ig) szabályozhatja. A praktikus memóriafunkciónak köszönhetően a mennyezeti lámpa megjegyzi a beállításokat kikapcsoláskor, és legközelebb ugyanazokkal a beállításokkal kapcsol be.A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689987602
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Vas |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 550 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatású |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,62 kg |
| Magasság: | 7,5 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |




















































