Just Light. Mario LED-es mennyezeti lámpa fekete 100 cm x 25 cm CCT/ RGB
Cikkszám 5091004Termékleírás
Cikkszám 5091004
A Leuchten Direk Mario fekete 100 cm x 25 cm CCT/ RGB LED-es mennyezeti lámpa lapos, hosszúkás kialakításával és fekete kerettel rendelkezik, így sokoldalúan alkalmazható. A műanyag táblának köszönhetően a fényforrás kellemes fényt biztosít 2700 és 5000 Kelvin között, mivel a lámpa CCT fénykezelő vezérléssel rendelkezik. A lámpa egy fixen beépített 24,0 W-os és egy 10,0 W-os LED-izzóval kerül kiszállításra, és körülbelül 2800 lument bocsát ki. A panel fényerőssége egy megfelelő, külön tronic fényerő szabályozóval szabályozható. Az egyszerű, de feltűnő keretnek és 100,0 cm x 25,0 cm-es méretének köszönhetően a lámpa mindenképpen a középpontban marad, és egyszerűségének köszönhetően minden helyiségben ideálisan használható.
Figyelem: A LED-eket szakember cserélheti ki.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689978037
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Vas |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Fényforrások száma: | 2 |
| Fényáram lumenben: | 1 150 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |






























