OBI Lighting Stilo LED-es panel 15 W szabályozható
Cikkszám 1299122Termékleírás
Cikkszám 1299122
Az OBI Lighting Stilo sorozat négyzetes LED-es paneljével egy szép megjelenésű lámpát kap munkavégzéshez, játékhoz vagy rendrakáshoz. Harmonikusan illik bármilyen lakberendezési stílusú lakáshoz, és ideális a nappaliba, irodába vagy érkezőbe. Emellett rendkívül lapos formatervű, mindössze 1,8 cm magas, és alacsony energiafelhasználás jellemzi. A lámpa kiváló minőségű műanyagból és fémből készült.
Nappali fényt varázsol minden helyiségbe.
15 wattos teljesítménnyel világít, és energiahatékonyságának besorolása A+. A lámpa színhőmérséklete 4000 kelvines nappali fehér fény. Emellett háromfokozatú fényerő-szabályozóval is rendelkezik, mely egy egyszerű kapcsolóval szabályozható. Így a hangulattól függően állíthatja be a fényerőt. A csomag a mennyezeti rögzítéshez való tartozékokat is tartalmazza.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122052398
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér matt |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 3 000 lm |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 860 g |
| Magasság: | 1,8 cm |
| Szélesség: | 29,5 cm |
| Mélység: | 29,5 cm |





