Recess LED-es mennyezeti lámpa 45 cm x 45 cm 2700-5000 K RGB
Cikkszám 4838074Termékleírás
Cikkszám 4838074
A modern Recess mennyezeti LED-panel sokféle funkciójával rendkívül meggyőző. A fehér mennyezeti lámpa két darab fixen beépített, egy 22,5 W-os és egy 5 W-os LED-izzót tartalmaz. A LED-panelen mérve az izzók 3100 lumennel és 440 lumennel világítanak. A LED-es mennyezeti lámpa külön kapcsolható alsó és háttérvilágításra.
Egyszerűen, távirányítással vezérelhető
A fő fény (Downlight) a melegfehér (2700 K) és a nappali fény (5000 K) között állítható. Ily módon beállíthatók a nap folyamán változó fények. Az integrált RGB (piros-zöld-kék) színváltással ellátott háttérvilágítás (Backlight) szintén különböző fényekben vezérelhető. E funkciók mindegyike a csomagban található távirányító segítségével kényelmesen és azonnal használható.
A LED-panel hosszúsága és szélessége 45 cm, felfüggesztése pedig 5,2 cm.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689967550
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Vas |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 2 200 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,96 kg |
| Magasság: | 5,2 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |























