Briloner Pimp your Stripe LED-szalag bővítőkészlet CCT 4 m
Cikkszám 5170006Termékleírás
Cikkszám 5170006
Az állítható fényszínnel (3000K - 6500K) és 448 LED-del rendelkező, 4 méter hosszú Pimp Your Stripe bővítőkészlet a meglévő 2 méteres kezdőkészletek bővítésére szolgál, a teljes fényerőt 2000 lumennel növeli, és távirányítóval vagy okostelefonnal vezérelhető fokozatmentes fényszabályozást, valamint színhőmérséklet-beállítást biztosít. Telepítése egyszerű, mivel a szalagot 12,5 cm-enként lerövidítheti, ami lehetővé teszi a helyiség adott méreteihez való tökéletes illeszkedést. IP20 védettséggel beltéri használatra és kompakt méretekkel (4000x8mm) a diszkrét elhelyezéshez. Az egyszerű felszerelés a beépített 3M ragasztószalagnak és a mellékelt csatlakozóknak köszönhetően (egy rövid és egy 10 cm hosszú) megkönnyíti a zökkenőmentes integrálást a 5169933 (CCT LED szalag 2m távirányítóval) és a 5169958 (Smart CCT LED szalag 2m) kezdőkészletek már meglévő világítási rendszereibe. Az opcionálisan kapható, diffúzorral ellátott alumíniumprofilok egyszerűen, fúrás nélküli felszerelhetők, és egyenletes fényeloszlást biztosítanak, ami ideális a saját készítésű világítási projektek befejezéséhez. Megjegyzés: A készletet kifejezetten bővítésnek tervezték, és megfelelő kezdőkészlet nélkül nem működik.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446743
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg- és hideg fehér |
| Funkciók: | Funkciókkal |
| Megvilágított terület hossza: | 400 cm |
| Teljes hossz: | 400 cm |
| Fények száma: | 448 Darab |
| Áramellátás: | Hálózati üzemelés |
| Típus: | LED szalag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 36 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
| Mélység: | 4,00 m |





















