Briloner Pimp your Stripe LED-szalag bővítőkészlet RGB/W funkció 4 m
Cikkszám 5170014Termékleírás
Cikkszám 5170014
A 4 méter hosszú, RGB-s és melegfehér fényszínnel (3000 K, 1000 lumen) rendelkező Pimp Your Stripe bővítőkészlet meghosszabbítja és színválasztékkal bővíti ki a már meglévő 2 méteres kezdőkészletet, amely 140 fehér és 140 RGB LED-del rendelkezik a széleskörű megvilágítási lehetőségek érdekében. A felhasználó fokozatmentesen szabályozhatja a fényerőt, és számos szín és előre programozott sorozat közül választhat, melyeket távirányítóval vagy okostelefonnal vezérelhet, a kompatibilis kezdőkészlettől függően. Egyszerű telepítés a beépített 3M ragasztócsíknak köszönhetően és a 12,5 cm-enkénti rövidíthetőségnek köszönhetően a beállítás közbeni maximális rugalmasság érdekében. Rövid és 10 cm hosszú összekötőkkel a világítási rendszerek zökkenőmentes bővítéséhez (cikksz.: 5169966 távirányítóhoz, cikksz.: 5169974 okostelefon-vezérléshez). A készletet kifejezetten bővítésnek tervezték, és megfelelő kezdőkészlet nélkül nem működik. Az opcionális, diffúzorral ellátott alumíniumprofilok egyszerűen, fúrás nélküli felszerelhetők, és egyenletes fényeloszlást biztosítanak, ami ideális a saját készítésű világítási projektek befejezéséhez.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446750
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér/többszínű |
| Funkciók: | Funkciókkal |
| Megvilágított terület hossza: | 400 cm |
| Teljes hossz: | 400 cm |
| Fények száma: | 280 Darab |
| Áramellátás: | Hálózati üzemelés |
| Típus: | LED szalag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 10 mm |
| Mélység: | 4,00 m |





















