Briloner Pimp your Stripe LED-szalag kezdőkészlet CCT távirányító 2 m
Cikkszám 5169933Termékleírás
Cikkszám 5169933
A 2 méter hosszú, 224 LED-del és 3000 K és 6500 K között állítható színhőmérsékletével rendelkező Pimp your Stripe kezdőkészlet biztosítja személyre szabható és kényelmesen szabályozható világítás alapját. A fokozatmentes fényerő-szabályozó és a személyre szabható színhőmérséklet minden helyzethez tökéletes hangulatot teremt és a mellékelt infravörös távirányítóval működtethető (1x CR2025 lítium elemet tartalmaz). A LED-szalag 1000 lumenes fényerejével, 20 000 órás élettartamával és 80 feletti színvisszaadási indexével (Ra) hosszan tartó és színhű megvilágítást biztosít. Kompakt mérete (2000x8mm) és IP20 védettsége ideálissá teszi beltéri használatra. A telepítés egyszerű és gyors a 3 méteres tápkábelnek, a 24 V 1000 mA-es meghajtónak és a kábeltartónak köszönhetően. A szalag 12,5 cm-enként rövidíthető, hossza rugalmasan beállítható, és 3M ragasztószalaggal biztonságosan rögzíthető. A bővítési lehetőségek akár két darab, egyenként további 4 méteres kiegészítő készletet is kínálnak (cikksz.: 5170006), amelyekkel a teljes hossz akár 10 méterre is meghosszabbítható, így ideális nagyobb területek megvilágítására vagy egyedi világítási koncepciók megvalósításához.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446712
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozási mód: | EU dugó |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg- és hideg fehér |
| Funkciók: | Funkciókkal |
| Megvilágított terület hossza: | 200 cm |
| Etetőcső hossz: | 300 cm |
| Teljes hossz: | 500 cm |
| Fények száma: | 224 Darab |
| Áramellátás: | Hálózati üzemelés |
| Típus: | LED szalag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 173 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
| Mélység: | 2,00 m |





















