Briloner Pimp your Stripe LED-szalag kezdőkészlet melegfehér távirányító 2 m
Cikkszám 5169941Termékleírás
Cikkszám 5169941
A Pimp your Stripe kezdőkészlet egy 2 méter hosszú, melegfehér színű (3000 K) LED-csíkot, 112 LED-et, 1000 lumen fényerejű és egy ki/-bekapcsoló kábelkapcsolót tartalmaz a rugalmas világítási megoldás érdekében. A 3 méteres csatlakozókábelnek és 20 000 órás élettartamnak köszönhetően ideális nagy belmagasságú helyiségekbe. A készlet 80 feletti színvisszaadási indexszel (Ra) rendelkezik az autentikus és élénk színek érdekében. Egyszerű telepítés a 3 méteres tápkábelnek és a 24 V 1000 mA-es meghajtónak köszönhetően. A LED szalag 12,5 cm-enként rövidíthető, és biztonságosan rögzíthető 3M szalaggal, még az opcionális alumínium profilokban is. A kér darab, egyenként 4 méteres kiegészítő készlet segítségével legfeljebb 10 méter hosszúra bővíthető rendszer nagyobb területek lefedését vagy kreatív világítási koncepciók megvalósítását is lehetővé teszi.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446705
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozási mód: | EU dugó |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg fehér |
| Funkciók: | Funkciók nélkül |
| Megvilágított terület hossza: | 200 cm |
| Etetőcső hossz: | 300 cm |
| Teljes hossz: | 500 cm |
| Fények száma: | 112 Darab |
| Áramellátás: | Hálózati üzemelés |
| Típus: | LED szalag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 132 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
| Mélység: | 2,00 m |





















