Briloner Pimp your Stripe LED-szalag kezdőkészlet Smart CCT funkció 2 m
Cikkszám 5169958Termékleírás
Cikkszám 5169958
A Pimp your Stripe kezdőkészlet a 2 méter hosszú, fokozatmentes fényerőszabályzóval és a 3000 K és 6500 K között állítható színhőmérséklettel intelligens és rugalmas világítási megoldást kínál. TUYA APP-on keresztül vezérelhető, WiFi-vel és Bluetooth-szal kompatibilis, és a hangalapú asszisztensekkel tökéletesen illeszkedik az Ön okosotthon rendszerébe. A 224 LED-del és 1000 lumen fényerővel felszerelt LED-szalag hosszú, 20 000 órás élettartamot és 80 feletti magas színvisszaadási indexet (Ra) biztosít az állandó színminőség érdekében. Kifejezetten beltéri használatra tervezett (IP20) és keskeny 2000x8 mm-es méreteivel diszkrét, nagy teljesítményű fényforrást biztosít a modern környezethez. A 3 méteres tápvezeték, a 24 V 1000 mA-es meghajtó és a kábeltartó egyszerű telepítést tesz lehetővé. Két darab, egyenként 4 méteres kiegészítő szettel (cikkszám: 5170006) akár 10 méteres teljes hosszúságúra is bővíthető, ezáltal nagyobb területekhez vagy egyedi világítási koncepciókhoz is rugalmasságot biztosít.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707446910
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozási mód: | EU dugó |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Meleg- és hideg fehér |
| Funkciók: | Funkciókkal |
| Megvilágított terület hossza: | 200 cm |
| Etetőcső hossz: | 300 cm |
| Teljes hossz: | 500 cm |
| Fények száma: | 224 Darab |
| Áramellátás: | Hálózati üzemelés |
| Típus: | LED szalag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 153 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
| Mélység: | 2,00 m |





















