Briloner rugalmas LED-szalag 3 m öntapadó többszínű
Cikkszám 4035515Termékleírás
Cikkszám 4035515
A LED-szalaggal hangulatos és változatos szobavilágítást hozhat létre. A 90 szabályozható fényerejű RGB LED-es izzó változatosan elhelyezhető bármely helyiségben, melyek energiatakarékosak és nagy teljesítményűek.
Egyedileg beállítható LED-szalag a hangulatos otthoni környezetért
Akár a konyhában, az ágy mögött, szekrényvilágításként vagy a TV mögött, a szalag minden helyiségbe hangulatos környezetet varázsol. A 3 m hosszú LED-szalag a megjelölt helyeken elvágva rövidíthető és egy gyorscsatlakozóval ismét összeköthető. A rugalmas formának és az alján lévő ragasztófóliának köszönhetően íveket vagy különböző formákat világíthat meg vele.
Terjedelmes tartozék
A fényszalag 90 RGB LED-je 16,8 wattos fogyasztás mellett erős fényt ad. A mellékelt távirányítóval a kanapéról is kényelmesen vezérelhető a 90 különböző fényfunkció. A hálózati csatlakozós trafó, a négy csatlakozókábel és a csavarokkal ellátott rögzítőpántok segítségével az összeszerelés is gyors és egyszerű.
Környezetkímélő és energiatakarékos a LED-technológiának köszönhetően
A fényszalag a modern LED-technológiának köszönhetően hosszú élettartamú és magas fényminőség, valamint alacsony hőtermelés jellemzi. Emellett környezetkímélő és energiatakarékos.
A teljesítmény áttekintése- 1 db LED-szalag, 3 m
- Öntapadó, lerövidíthető és formázható
- Hálózati csatlakozós trafóval
- Távirányítóval a kényelmes kezelés érdekében
- Rögzítőpánt csavarokkal
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707270072
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozási mód: | EU dugó |
| Technológia: | LED |
| Fény színe: | Színváltás |
| Funkciók: | Funkciókkal |
| Megvilágított terület hossza: | 300 cm |
| Etetőcső hossz: | 150 cm |
| Teljes hossz: | 450 cm |
| Kábel színe: | Fekete |
| Áramellátás: | Hálózati üzemelés |
| Típus: | LED szalag |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 3 mm |
| Szélesség: | 10 mm |
| Mélység: | 3,00 m |























