OBI lépcső- és parkettalakk oldószeres átlátszó selyemfényű 375 ml
Cikkszám 3063146Termékleírás
Cikkszám 3063146
Az OBI lépcső- és parkettalakk selyemfényű kivitelben. Könnyen feldolgozható, ütés-, lépés-, karcolás- és dörzsálló, oldószertartalmú színtelen lakk. Alkalmazható beltéri fa-, parketta-, parafapadló felületzáró bevonataként. Gyermekjátékokhoz is alkalmas.
Kiszerelés: 375 ml.
Tartalma elegendő kb.: 4 m2-re.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498363257
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Űrtartalom (l): | 0 375 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 412 g |
| Magasság: | 8,8 cm |
| Szélesség: | 8,4 cm |
| Mélység: | 8,4 cm |





