OBI lépcső- és parkettalakk, vízzel higítható átlátszó, fényes, 375 ml
Cikkszám 2204816Termékleírás
Cikkszám 2204816
Az OBI lépcső- és parkettalakk vízzel hígítható, rendkívül kopásálló, egykomponensű átlátszó lakk beltéri faanyagokhoz, pl. átlagos igénybevételű fa-, parafa-, és parkettapadlókhoz, ajtókhoz, bútorokhoz, szegélylécekhez, profilokhoz stb. Az OBI lépcső- és parkettalakk poliuretánnal van megerősítve, ellenáll számos tisztítószernek, tapadásmentes, fényálló, szagsemleges, gyorsan száradó és könnyedén feldolgozható.
Tartalma elegendő kb.: 4 m2
Biocid anyagot tartalmaz.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4004014280126,4003498363165
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Parketták, lépcsők |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítéssel |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Felület száraz kb. után: | 1 h |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 8 °C |
| Felhordás módja: | Színtelen |
| Felhordások javasolt száma: | 1 Darab |
| Fényességi fokozat: | Fényes |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Űrtartalom (l): | 0 375 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 386 g |
| Magasság: | 8,7 cm |
| Szélesség: | 8,4 cm |
| Mélység: | 8,4 cm |







