CMI C-ZKGS 250-A húzó-, fejező- és sarkalófűrész
Cikkszám 4062873Termékleírás
Cikkszám 4062873
A CMI C-ZKGS 250-A húzó-, daraboló- és sarkalófűrész sokoldalúan alkalmazható, és a húzó funkciója miatt mindenekelőtt széles munkadarabokhoz is alkalmas. A fa, laminált padló vagy műanyag munkadarabok fűrészelése az 1600 W teljesítményű motornak és a 254 mm átmérőjű keményfém fűrészlapnak köszönhetően erőkifejtés nélkül végezhető el. Beépített lézer garantálja a szükséges pontosságot és a tökéletes eredményt. A fogantyú segítségével a tányér egy kézzel is átállítható, és a raszterbeállítások garantálják az állandó vágási szöget.
A húzó-, daraboló- és sarkalófűrész átlószöge -45 fok és 45 fok között, dőlésszöge 0 fok és 45 fok között állítható, és vágásmélység-határolóval is rendelkezik. A maximális vágásmélység értéke
0 fok -90 fok között 75 mm x 340 mm
45 fok -90 fok között 75 mm x 240 mm
0 fok -45 fok között 40 mm x 340 mm
45 fok -45 fok között 40 mm x 240 mm
| - C-ZKGS 250-A húzó-, daraboló- és sarkaló fűrész - 1 darab keményfém fűrészlap (átmérő: 254 mm) - 1 forgácsgyűjtő zsák - 2 munkadarabtartó - 2 munkadarabállvány |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124647776
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1 600 W |
| Maximális vágási mélység: | 304 mm |
| Max. gérvágás: | 45°/90° |
| Vágásmélység 45 foknál: | 240 mm |
| Üresjárati fordulatszám: | 5 000 /perc |
| Teljesítmény: | 230 |
| Vágásmélység 90 foknál: | 304 mm |
| Fűrészlap átmérője Ø: | 254 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,0 kg |
| Magasság: | 46,0 cm |
| Szélesség: | 76,0 cm |
| Mélység: | 39,5 cm |



