Alumínium létra 6 fokos
Cikkszám 3751294Termékleírás
Cikkszám 3751294
Alumínium létra. Teherbírás: 150 kg. Csúszásgátló gumitalppal.
A gyártó adatai
Alve spol. s r.o.
Nový Jičín 80
74273 Veřovice
alve@alve.cz
8595038309161
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Munkamagasság: | 320 cm |
| Terhelhetőség: | 150 kg |
| Típus: | Összecsukható létra |
| Anyag: | Alumínium |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,2 kg |
| Magasság: | 197,0 cm |
| Szélesség: | 48,3 cm |
| Mélység: | 11,2 cm |





