Alumínium létra Alve 3 lépcsős max. teherbírás: 150 kg
Cikkszám 3751286Termékleírás
Cikkszám 3751286
Két oldalon járható állólétra. Csúszásgátló bordázattal. Extra könnyű. Teherbírás max. 150 kg.
A gyártó adatai
Alve spol. s r.o.
Nový Jičín 80
74273 Veřovice
alve@alve.cz
8595038309239
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Munkamagasság: | 260 cm |
| Terhelhetőség: | 150 kg |
| Típus: | Összecsukható létra |
| Anyag: | Alumínium |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,60 kg |
| Magasság: | 68,0 cm |
| Szélesség: | 41,3 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |





