Francia levendula 14 cm
Cikkszám 2633733Termékleírás
Cikkszám 2633733
Napos helyet kedvelő, közepes vízigényű, alacsony/közepes tápanyagigényű növény. Egyéb jellemzők: fagyérzékeny, a jó vízáteresztő-képességű talajt kedveli.
A gyártó adatai
Oxalis-Seed Kft.
Felső Ipari körút 4
2142 Nagytarcsa
oxalis@oxalis-seed.hu
5998795712916,5998795713036
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Növekedési forma: | Bokros |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Cserépméret: | 12 l |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Télálló: | Nem télálló |
| Élőhely: | Napos |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



