OBI levendula "Hidcote" (Lavandula angustifolia) 6 darabos csomag
Cikkszám 4068821Termékleírás
Cikkszám 4068821
Az OBI Living Garden "Hidecote" levendula (Lavandula angustifolia) egy illatos mediterrán növény. A levendula minden kertbe, erkélyre vagy teraszra alkalmas.
A gyártó adatai
Gebr. v.d. Salm
Kooiweg 15
2771 Boskoop
verkoop@vdsalm.com
4017442000570,8718886005577
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Virágok: | Virággal |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Növekedési forma: | Bokros |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Készlet: | 6 darabos készlet |
| Cserépméret: | 0,3 l |
| Edény átmérője: | 5 cm |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Élőhely: | Napos |
| Gyakrabban virágzik: | Gyakrabban virágzik |
| Visszametszés: | Évente 2x |
| Növekedési szélesség kb.: | 10 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 15 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 10 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!















