Valódi levendula cserépátmérő kb. 13 cm "Lavandula Angustifolia" kb. 30 cm
Cikkszám 4954970Termékleírás
Cikkszám 4954970
A "Lavandula Angustifolia" valódi levendula intenzív illatával és kékes-lila virágaival mediterrán nyaralási hangulatot varázsol kertjébe. Az örökzöld levendula emellett méhbarát környezetet teremt, mert vonzza a pillangókat és más hasznos rovarokat.
A francia levendula ideális helye
A levendula éppúgy jól érzi magát ágyásban, mint cserépben és dézsában. A félcserje jól tűri a szárazságot, így a forró nyarakat is átvészeli. A francia levendula az áteresztő, lehetőleg humuszban szegény talajt és a napos, védett helyeket kedveli.Télálló és könnyen ápolható
A levendula kevés gondozást igényel. Legkésőbb nyár végén a növényt az egyharmada és a fele között kell visszametszeni. Így még megerősödik, és nem lesz túl érzékeny a fagyra. Tavasszal is vissza lehet vágni. A levendula télálló, de a hideg széltől rőzsével vagy gyapottal kell védeni.A gyártó adatai
Q-Flower
Carl-Kühne-Straße 8
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-007
47638 Straelen
kontakt@q-flower.de
4011261159501,4011261032736,8717263084662,4011261019690,4250776734272,4011261093294,4260235871363,4250776717411,4260559875269
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| max. növési magasság cm-ben: | 55 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Cserépméret: | 1 l |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Télálló: | Télálló |
| Élőhely: | Napos |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





















