OBI kerti macskamenta cserépátmérő: kb. 19 cm Nepeta
Cikkszám 4086799Termékleírás
Cikkszám 4086799
Az OBI Living Garden kerti macskamenta (Nepeta x faassenii) szürkészöld leveleivel bármely kert dísze lehet. Májustól szeptemberig nyíló kék, rózsaszín vagy fehér virágai tovább erősítik ezt a szemet gyönyörködtető látványt. Ez a szélesen, bokrosan növekvő évelő növény jó fagytűrésével is kitűnik. A kerti macskamenta az áteresztő, homokos talajt kedveli, és napos helyen rendszerint 20-30 cm magasra és ugyanilyen szélesre nő.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442023272
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is ideális |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,30 kg |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!











