Költőláda nyír mohatetővel
Cikkszám 3378148Termékleírás
Cikkszám 3378148
A mohatetős költőláda nyírfából készült. A lyuk átmérője 32 mm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123489353
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Fészkelődoboz |
| Anyag: | Fa |
| Magasság: | 34 cm |
| Szélesség: | 19 cm |
| Mélység: | 18 cm |
| Rögzítés: | Felakasztható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 34,0 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |



