Dobar Panorama madáretető fából antracit FSC®

Cikkszám 4189924

  • Madáretető vadon élő madarak etetéséhez
  • Állvánnyal
  • Bitumentetővel
Termékinformáció
7 999 Ft*

amountOnlyAvailableInSteps

Áfával növelt ár Áfa 27%

Áruház kiválasztása

Termékleírás

Cikkszám 4189924

Ezzel a fából készült elegáns madáretetővel szép hatást kelthet kertjében, ezenkívül az állatokkal is jót tesz. Az intenzív mezőgazdaság és az élőhelyek emberek általi tönkretétele egyre jobban fenyegeti az állatokat, valamint a biodiverzitás fenntarthatóságát. A rovarok pusztulásával a madarak egyre kevesebb élelmet találnak a szabadban.

A Dobar madáretető különösen alkalmas vadon élő madarak számára. Állvánnyal együtt kerül szállításra, és tetszés szerinti helyen állítható fel az előkertben, a kertben, a teraszon vagy az erkélyen. Ideális etetőhely a vadon élő madarak számára. A ház hosszú élettartamú anyagból készült, és bitumentetővel láttál el.

- Méretei: 46 cm x 44 cm x 122 cm


A gyártó adatai

dobar Trading GmbH & Co. KG

Fabrikstr. 3

48599 Gronau

SERVICE@dobar-e.com

4042085494028

Műszaki adatok

Termékjellemzők
Fajta:Madárház
Anyag:fa, fém, bitumen
Magasság:122 cm
Szélesség:46 cm
Mélység:44 cm
Stílus:Klasszikus
Méretek és tömeg (nettó)
Tömeg:4,50 kg
Magasság:122,0 cm
Szélesség:46,0 cm
Mélység:44,0 cm

"Kérdése van a szállítással kapcsolatban?"
Kérdése van a szállítással kapcsolatban?

Ügyfélszolgálatunkat a következőképpen érheti el:

Tel: +36 1 451 8811
Az elérhetőségekhez

Kérdése van a szállítással kapcsolatban?

*Az egyes OBI áruházakban ill. az OBI online shopban az árak eltérőek lehetnek.

A termékleírást tartalmazó oldalon az „Áruházi átvétel” opció kiválasztásával az „Én áruházam" címszó alatt kiválasztott áruház aktuálisan érvényes árait és elérhetőségeit jelenítheti meg.

Az OBI online shopban érvényes árat a termékleírást tartalmazó oldalon a „Házhoz szállítás” opció kiválasztásával jelenítheti meg. Az OBI online shopban leadott megrendeléseknél szállítási költséget számolhatunk fel, a végleges szállítási költség összege a rendelési folyamat során látható.

Az árak forintban értendőek és tartalmazzák a törvényben előírt mértékű ÁFÁ-t.
⁴ A kiszállítási idő forgalmi okok és külső tényezők miatt eltérhet.

Lap tetejére