Madárfürdő pillangókkal kerek 21,5 cm x 57 cm rozsdabarna/fekete
Cikkszám 5229406Termékleírás
Cikkszám 5229406
A pillangókkal díszített, kerek madárfürdő (21,5 cm x 57 cm) egy kerek, fémből készült, függő madárfürdő, melyet pillangók díszítenek. Az üvegtál igazi szemet gyönyörködtető látvánnyá teszi a kertben. Rozsdabarna/fekete színben kapható.
A gyártó adatai
DRAGIMEX Handels-AG
Hans-Böckler-Ring 25
22851 Norderstedt
info@dragimex.de
4064452273043
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Madárfürdető |
| Anyag: | Fém |
| Magasság: | 57 cm |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 21,5 cm |
| Stílus: | Klasszikus |
| Rögzítés: | Felakasztható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 290 g |
| Magasság: | 57,0 cm |
| Szélesség: | 21,5 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |



