AquaClean 24 / 18V P4A magasnyomású mósó akkumulátor nélkül
Cikkszám 4455416Termékleírás
Cikkszám 4455416
A GARDENA bemutatja az AquaClean 24 / 18V P4A mosót, amelyet kimondottan neked és a többi büszke és szenvedélyes ház- és kerttulajdonosnak készítettünk. Szenvedély, melyet a GARDENA táplál. Osztályában az egyik legsokoldalúbb magasnyomású mosó beépített LED-es töltöttségjelzővel és három fokozatba állítható (9, 14 és 24 bar) nyomással. Ideális a magas nyomáson elvégzendő feladatokhoz. Autókat, bicikliket és szemeteskukákat is alaposan megtisztít a 24 baros nyomás. Szükség esetén a nyomás 14 bar értékre csökkenthető vagy akár még alacsonyabbra, a kímélő üzemmódra. A 9 baros kímélő üzemmód különösen gyengéd és ideális választás érzékeny anyagokhoz és tárgyakhoz. A csökkentett nyomás mellett megnő az újratölthető akkumulátor üzemideje. A magasnyomású mosó kb. 38, 20 vagy 16 percig működik a kiválasztott üzemmód függvényében. Az új nagynyomású mosó akkumulátor és töltő nélkül is kapható. Használhatod vele a POWER FOR ALL ALLIANCE - amely a világ vezető gyártóinak egyik legnagyobb, márkákon átívelő akkumulátor-szövetsége - akkumulátor-rendszerét. Ezek az akkumulátorok számos kerti és otthoni eszközzel kompatibilisek. Szeretnél inkább egy akkumulátoros terméket vásárolni? Nem probléma! Válaszd a Készletet. Az akkumulátor nélkül kapható AquaClean 24 / 18V termékhez három különböző fúvókát adunk. A fúvókákkal 15 fok vagy 40 fokra beállíthatod a mosás szögét, és minden egyes fúvóka 360 fokban körbeforgatható a rúdon, ami még rugalmasabb felhasználhatóságot jelent. A 0 fokos pontfúvóka ideális választós kis rések és repedések erőteljes tisztításához. Az AquaClean kompatibilis a GARDENA egyéb tisztító eszközeivel, ha arra lenne szükséged. A készletben szintén megtalálható az 5 m hosszú szívótömlő szűrővel és tömlőbilinccsel. Használd az OGS tömlőcsatlakozót a vízcsaphoz történő csatlakoztatáshoz. Bár nem csatlakozik az áramellátáshoz, a modern AquaClean olyan erős, hogy akár 2 m mélyről is felszív óránként 250 l vizet automata szívófunkciójának köszönhetően. Mindegy, hogy az autót, a biciklit, a teraszt, a redőnyöket vagy a kerti bútort szeretnéd megtisztítani - intelligens kivitelének, egyszerű kezelhetőségének és kis, akkumulátor nélkül mindössze 1,5 kg-os súlyának köszönhetően a nagynyomású mosó kényelmesen használható még hosszabb időn át is. Az AquaClean 24 / 18V P4A rövid és hosszú csövei még rugalmasabb alkalmazást és jobb ergonómiát tesznek lehetővé. Ezekkel az elemekkel ez a sokoldalú magasnyomású mosó könnyedén és zavaró kábelek nélkül segít a kert, a bicikli, az autó vagy a kerti bútor tisztán tartásában.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053495
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 45 °C |
| Maximális nyomás: | 24 bar |
| Tömlőhossz: | 5 m |
| Vízszállítás: | 250 l/h |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócső nélkül |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztoly nélkül |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Szennymaró: | Szennyfúvó nélkül |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,24 kg |
| Magasság: | 16,5 cm |
| Szélesség: | 19,8 cm |
| Mélység: | 56,5 cm |

























